You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

GIDA METAL DEDEKTÖRÜ

20 yıla aşkın gıda metal dedektörü üretimi tecrübemizde gördük ki, bazı ölçüler bir çok işletmede aynı veya çok yakındır. Ayrıca bir çok işletmecimiz Kritik Kontrol Noktasını önemsemedikleri için denetimleri bir şekilde geçebilecekleri düşüncesindeler. Denetçilerin dedektör ısrarını görünce hemen edinmek için harekete geçiyorlar, ama gıda metal dedektörlerinin çok özel cihazlar olduklarını kısa zamanda anlıyorlar. Yani bir paketleme cihazı gibi gidip alayım işletmeme koyayım türü cihazlar değildirler.

Bu yüzden çok aranan ölçüleri elimizde bulundurmaya çaba gösteriyoruz.

SIKÇA KULLANILAN ENDÜSTRİYEL GIDA METAL DEDEKTÖRLERİ

SÜT ÜRÜNLERİ İŞLETMELERİNDE KULLANILAN GIDA METAL DEDEKTÖRÜ

1) 300 x 220 mm tünel .Max. 230 x 140 mm ürün paketleri için kullanılır. Süt ürünleri endüstrilerinde kullanım için uygundur. Ayrıca paket ölçüleri 230mm genişlik ve 140 mm yüksekliğe kadar gıda paketleri kontrolünde kullanılan gıda metal dedektörüdür.

Hemen fiyat teklifi alın: info@mag.gen.tr

ÜZÜM İŞLETMELERİNDE KULLANILAN GIDA METAL DEDEKTÖRÜ

2) 350 x 250 mm tünel .Max. 270mm x 180 mm ürün paketleri için kullanılır. Üzüm endüstrilerinde kullanım için uygundur. Ayrıca paket ölçüleri 270mm genişlik ve 180 mm yüksekliğe kadar gıda paketleri kontrolünde kullanılan gıda metal dedektörüdür.

Hemen fiyat teklifi alın: info@mag.gen.tr

KURUYEMİŞ İŞLETMELERİNDE KULLANILAN GIDA METAL DEDEKTÖRÜ

3) 400mm x 300 mm tünel .Max. 320mm x 220 mm ürün paketi için kullanılır. Kuru meyve, fındık, fıstık ürünlerinde kullanım için uygundur. Ayrıca paket ölçüleri 320mm genişlik ve 220 mm yüksekliğe kadar gıda paketleri kontrolünde kullanılan gıda metal dedektörüdür.

Hemen fiyat teklifi alın: info@mag.gen.tr

UN ÇUVALI KONTROLÜ VE ET BALIK ENDÜSTRİLERİNCE KULLANILAN GIDA METAL DEDEKTÖRÜ

4) 800mm x 300 mm tünel .Max. 650mm x 200 mm ürün için kullanılır. Çuval veya kasa ile ürün kontrolü için uygundur. Ayrıca paket ölçüleri 650mm genişlik ve 200 mm yükseliğe kadar ürünlerin kontrolünde kullanılan gıda metal dedektörüdür.

Hemen fiyat teklifi alın: info@mag.gen.tr